Сватбена Покана

32 участници
Description
видео покана за сватба
с участието на младоженците,
включваща точно посочена дата
и място за провеждане на тържеството.
More
Evaluated
идея, качество
на заснемане и монтаж, наличие
на графика и звук.
Duration
maximum 4 minutes.

Членове на журито

David Perry
Robert Balasko
Julia Vopilova
Nik Pekridis
Anton Yasirov
Ninoslav Stojanovic
Ricardo Mariga
Mari Bushaeva
Супер-Съдия
David Perry
Лос Анджелис, Съединени щати
Multi year WEVA.COM winner in addition to over forty other creative awards.
Супер-Съдия
Robert Balasko
Samobor, Хърватска
Known videographer, one of the pioneers of digital video, the author of his unique style.
Супер-Съдия
Julia Vopilova
Москва, Русия
Milti awarded destination wedding videographer. Several years in a European Top10.
Съдия
Nik Pekridis
Солун, Гърция
One of the most awarded wedding photographers in Europe. Popular teacher and coach.
Съдия
Anton Yasirov
Киев, Украйна
The Best colorist 2015, videographer, editor, cameraman.
Съдия
Ninoslav Stojanovic
Ниш, Сърбия
Active european teacher, organizer, photographer, expert.
Съдия
Ricardo Mariga
Erechim, Бразилия
Known in South America videographer, social activist and director.
Съдия
Mari Bushaeva
Нижни Новгород, Русия
The Best Videoeditor 2015, videographer and nice girl :)

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Welcome Films (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Alain Dax Victorino (Рино, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Avatarfilms (Перм, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Henrique Ogata No3 Filmes (Сао Пауло, Бразилия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Artem Korchagin (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Essie Chang (Гуанджоу, Китай)
{награда} - {категория} - {заглавие}
baba 3D studio (Скопие, Северна Македония)
{награда} - {категория} - {заглавие}
George Peake (Палма, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Boris Komarov (Чебоксари, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Ali Chaaban (Монреал, Канада)
{награда} - {категория} - {заглавие}
MR Filmmakers (Бадахос, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Cinema of Poetry (Атина, Гърция)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Francesco Mazzeo Film (Флоренция, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Gustavo Gamate (Барселона, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Ojanco Vision (Хаен, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Si Quiero Video (Aviles, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
David Pallarès (Тарагона, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
FilmEvents by Burza (Тимишоара, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Biagio sivilla (Бари, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Tomás Cristóbal (Calahorra, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Sergio Goncharoff (Малага, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Jakub Jeník (Прага, Чехия)
  • Предишна
  • Следваща